Teekkarikasteen aikataulu 12.9.

Teekkarikaste järjestetään lauantaina 12.9.2020, mahdollisuuksien mukaan toivomme, että yleisö jäisi kotiin katsomaan kastetta striimin kautta. Jos kuitenkin haluat tulla katsomaan esim. oman kiltasi, ystävän tai sukulaisen kastetta paikanpäälle, menethän kosken länsipuolelle.

Linkki striimiin josta tapahtumaa voi seurata vaikka kotisohvilta: www.twitch.tv/tr3gamers

Tässä on myös julkaistuna arvio siitä, mihin aikaan kukakin kilta on kastevuorossa:

12:00 Superfuksit
12:00 MIK
12:20 KoRK osa 1
12:35 KoRK osa2
12:50 Bioner
13:05 TiTe osa 1
13:25 TiTe osa 2
13:45 Man@ger
14:05 Indecs
14:30 YKI
14:45 Skilta osa 1
15:00 Skilta osa 2
15:20 Hiukkanen
15:45 Tamark
16:00 TARAKI osa 1
16:20 TARAKI osa 2
16:35 Autek

Tulethan paikalle katsomaan vain omia kavereitasi tai sukulaisiasi ja vain mikäli olet terveenä. Näin vältetään suuret yleisömassat sekä pidetään tapahtuma turvallisena. Muistathan pitää turvavälejä sekä suosittelemme pitämään maskia.

Kasteeseen meneviä on informoitu tarkemmin paikalle saapumisesta, ja tämä aikataulu on arvio siitä, milloin kyseinen kilta on koskeenmenovuorossa.